uslugi0008

Pilver Transport OÜ põhitegevuseks on transiidi liikumise korraldamine Kagu - Aasias, Lähis -Idas , Euroopa Liidus ja SRÜ riikides.

Hea asukohaga bõroo ja ladu asuvad 5 km kaugusel Muuga sadamast. Ladu kokku on, varjualust pinda 3360 m2 ja 7 000 m2 välist pinda. See võimaldab erinevate kaupade vastuvõttu ja kõiki vajalike toiminguid oma tollilaos.
Pilver Transport OÜ-l on laialdased kogemused erinevates vedudes, nii tÖÖstusseadmete, erinevate pakendite, puistlasti ja tarbekaupade osas.

Ettevõttel on tollilao ja terminali tegevuslitsents, tÖÖtavad kogenud deklarandid kes teevad erinevaid tolliteenused Eestis , vajadusel ka Vene FÖderatsioonis, Moskvas , St. Peterburgis ja Pihkvas. NVK OÜ on partneriks Pilver Transport OÜ-le tolliteenuste osas. Pilver Transport OÜ on emaettevõte mitmetele tütarettevõtetele kes pakuvad professionaalset teenust erinevates valdkondades nagu transport ja ekspedeerimine:

Pilver Transport OÜ on Rahvusvahelise Autovedajate Assotsiatsiooni liige, lisaks kuulub veel ka rahvusvahelisse ekspedeerijate liitu. Ekspediitor omab kindlustust 50000 CDR , tolli litsentsi ja õigust hoiustada kemikaale.

Meie spetsialistid pakuvad parimat teenust erinevate kaupade transpordiks mis tahes sihtkohta.

 

: